Клініка - Про нас - Стоматологічна клініка Елітдент

Клініка

Наша клініка надає повний комплекс стоматологічних послуг, орієнтуючись на здоров'я, естетику, безпеку та комфорт. 

Відчуття комфорту є складовою частиною нашої клініки. Починаючи від першого відвідування Вас приваблюватиме особлива атмосфера затишку, професіоналізму та уваги до деталей.

Особливістю нашого закладу є індивідувальний підхід до обслуговування кожного пацієнта – система персонального інформування та індивідуальний підхід. Адже ми пам’ятаємо, що наші Клієнти – це люди, які цінують свій час, тому ми дбаємо про зручність та комфорт пацієнтів. 

Наша клініка надає повний спектр послуг. Особливо ми пишаємося нашими напрацюваннями у вирівнюванні зубного ряду та профілактиці хвороб зубів. 

Ваше безпечне перебування у нашому закладі є пріоритетним для нас, тому ми суворо дотримуємося високих стандартів стерилізації та гігієни. Професійно та ретельно, ми слідуємо європейським стоматологічним принципам. Ми використовуємо передові методи стерилізації і дезінфекції. Методи стерилізації включають в себе:

  • Широке використання одноразового приладдя;
  • Ретельне очищення всіх інструментів перед стерилізацією в ультразвуковій машині, огляд та додаткове очищення кожного з них вручну;
  • Стерилізація всіх інструментів, у тому числі і стоматологічних наконечників в автоклаві.

Також клініка оснащена сучасним рентгенографічним обладнанням, яке дозволяє отримати знімки високої якості. Рентген, який використовується в клініці "Елітдент", відомий мінімальною дозою опромінення та дає максимальну якість знімка, необхідну для якісної діагностики.

Ми зробимо все можливе щоб забезпечити Ваше комфортне та приємне перебування у нашому закладі.