Безпека пацієнтів

Всі купують гарні щітки, сучасні пасти, чистять зуби, але вони всерівно руйнуються! Чому?

 

Кожного дня на наших зубах утворюється плівка зубного нальоту, яка є середовищем перебування великої кількості бактерій(більше 300 видів). Вони швидко розмножуються, створюючи цілі колонії, і виділяють токсини, які по своїй суті є отрутами. Якщо недостатньо та невчасно вичистити зубний наліт, він міцно прикріплюється до поверхні зубів і самостійно, звичайною щіткою Ви вже не можете зняти його. Міцно з'єднаний наліт викликає руйнування, карієс зубів, кровоточивість ясен, набряк, біль, синюшність, запах з рота, перший сигнал їх захворювання. З часом наліт на зубах стає твердішим, під дією мінеральних солей та слини він перетворюється в зубний камінь, що призводить до ушкодження волокон, які прикріплюють ясна до кістки та до зуба. В результаті з'являються кишені (простір між яснами і зубом), де накопичується бактеріальний зубний наліт і залишки їжі. Ясна при цьому набрякають і кровоточать, руйнується кістка – це пародонтит. Якщо його не лікувати, ви втратите зуб.

 Вирішити і попередити проблеми із зубами та яснами просто. Звертайтеся до нашого спеціаліста – зубного гігієніста. На прийомі у гігієніста, Ви отримаєте вичерпну інформацію про стан Вашої порожнини рота, навчитеся правильно доглядати за зубами та яснами, а комплекс професіональної гігієни допоможе усунути і попередити розвиток захворювання зубів і ясен.

 Досвід багатьох країн свідчить про те, що регулярним відвідуванням гігієніста можна знизити стоматологічну захворюваність. У Фінляндії, наприклад, ввели масову профілактику стоматологічних захворювань. Жителі регулярно відвідують стоматолога, проводять професійну гігієну, покривають зуби різними мінералізуючими речовинами.

 Окрім індивідуальних програм профілактики (проведення професійної гігієни, покриття зубів фісурними герметиками), існують і комунальні. До них відносять фторування води, молока, солі. Внаслідок цих заходів захворюваність карієсом у Фінляндії знизилась до 20%, тоді як в Україні близько 93% населення потребує стоматологічної допомоги.

Так як у нас цього немає, особливо потрібно ходити до гігієніста!

 У нашій клініці є спеціальна, сучасно обладнана стерилізаційна кімнату, в якій проводиться дезінфекція, стерилізація і упакування інструментарію. Інфекційний контроль за стандартами Америки, Австралії, Канади, Англії, відповідно до чинних в Україні нормативів.

Ми піклуємося про здоров'я наших пацієнтів!!

 

Стерилізаційна кімната обладнана такими приладами:

-Ультразвукова ванна для очищення інструментів;

- Паровий стерилізатор (автоклав клас Б);

- Сухожарова шафа;

- Дистилятор;

- Набір крафт-пакетів.

 Кожен стоматологічний інструмент, який використовувався на прийомі лікаря, проходить спочатку всі стадії передстерилізаційної обробки, далі піддається ретельній стерилізації відповідно до норм і правил санітарно-епідеміологічного режиму.

 Даний процес включає в себе:

- Замочування інструментарію в дезинфікуючих розчинах.

- Механічне очищення інструментів.

- Очищення інструментів в ультразвуковій ванночці.

- Промивання інструментів дистильованою водою.

- Упаковка інструментів у спеціальні герметичні крафт-пакети для стерилізації.

- Стерилізація інструментів у паровому стерилізаторі високого тиску (автоклав) .

- Стерилізація інструментів у сухожаровій шафі під впливом високих температур.

 З метою забезпечення асептичних умов в стерилізаційне відділення встановлена бактерицидна лампа. В наших кабінетах, також встановлена спеціальна кварцова лампа. При обробці зубів утворюється пил, що містить мільйони мікроорганізмів. Пил осідає на стіни, стелю, інші поверхні, ми його вдихаємо, і відбувається додаткове інфікування організму. Кварцова лампа, включена в проміжках між прийомами пацієнтів, зменшує кількість бактерій, які літають в повітрі, у кілька десятків разів.

 Для комфортного лікування стоматологи та асистенти нашої клініки користуються індивідуальними засобами захисту - одноразовими масками, рукавичками, окулярами.

Також в клініці одноразові нагрудні серветки для пацієнта, слиновідсмоктувач, пилосос, склянки для полоскання порожнини рота, рукавички лікаря та асистента.

Ще одним важливим моментом дотримання всіх правил асептики є ретельна обробка рук стоматологів спеціальними розчинами "Бацилол" і "Стерилліум".

Паперові рушники, система чистої води. На наших стоматологічних установках змонтовані, додатково до штатних слиновідсмоктувачів, спеціальні стоматологічні пилососи.

Завдяки їх наявності пацієти і медперсонал не вдихають частинок пилу, які утворюються при обробці зубів.

 

Наша клініка дбає про Вашу безпеку!

Безпека гарантована!