Чистка зубів -20%

 

По-новому. Усуваємо наліт, зубний камінь, робимо зуби білими!

Записуйтеся! Вам сподобається!


Новорічні свята тривають!  Акцію "-20% знижки на гігієнічну чистку зубів!!" продовжено до 15 січня!! Ми зробимо Вашу посмішку білосніжною.Гігієнічна чистка зубів - це послуга, яка відбувається у нашій клініці абсолютно по-новому, за всіма європейськими стандартами. Щоб у цьому переконатися, Вам варто спробувати та порівняти!

Прийом у гігієніста розпочинається з огляду ротової порожнини пацієнта за допомогою внутрішньоротової камери. Усуваємо зубний наліт та зубний камінь за допомогою ультразвукового скейлера, застосовуємо содоструменеву технологію ProphyFlex, проводимо фторування зубів, щоб відновити та зміцнити емаль. Гігієніст надає Вам рекомендації по догляду.

Для того щоб Ви побачили результат нашої роботи, ми робимо знімки внутрішньоротовою камерою після процедури чищення. Ви бачите вашу нову посмішку.

Гігієнічна чистка зубів запобігає розвитку карієсу, захищає Ваші зуби та ясна від шкідливих кислот, що містяться в зубному нальоті, повертає природний колір зубів, робить Ваш подих приємним та свіжим.

Зробимо вашу посмішку новою!!