Брекети - Вирівнювання зубів - Стоматологічна клініка Елітдент

Брекети

Стоматологічна клініка "Елітдент" надає всі новітні технології вирівнювання зубів.

У нашій клініці проводиться ортодонтичне лікування різними брекет-системами від кращих світових виробників. Індивідуальний підбір системи корекції прикусу, комп'ютерна точність виготовлення, сучасні матеріали, висока кваліфікація лікаря-ортодонта – ось надійна гарантія успіху у вирішенні проблеми викривлення зубів і неправильного прикусу.
Серед причин, які викликають неправильний прикус або кривизну зубів можна назвати хронічні захворювання, погану спадковість, травми, а також природні процеси старіння. На щастя, сучасна ортодонтія в силах виправити різноманітні порушення зубних рядів та повернути їм красу та привабливість. Ортодонтія, після виправлення прикусу і повернення рівності зубам, здатна виправити овал обличчя та профіль, а також позбавити Вас від таких часто виражених наслідків кривизни зубів, як головні болі, важкість при пережовуванні їжі або кусанні, а також зняти нагрузку на шлунково-кишковий тракт, яка виникає внаслідок неякісного пережовування їжі.
Сучасні брекет-системи, це зовсім не ті спотворюючі скоби, які ми пам’ятаємо з дитинства. Медицина не стоїть на місці, а іде назустріч нашим побажанням. Удосконалюються технології, і ортодонтичні конструкції стають все більш непомітними. Сьогодні можна носити брекети (вирівнювати зуби) і ніхто про це не дізнається.


Металеві брекети

Раніше металеві брекети були не просто брекетами, а у вигляді великих кілець навколо зуба. В даний час металеві брекети маленькі, прикріплюються на передній поверхні зубів. Металеві брекети до цього дня активно використовуються, вони недорогі, найдешевші серед наявних брекетів.

Переваги металевих брекетів:

 • найменша вартість;
 • класичний зовнішній вигляд;
 • низьке тертя між дугою і пазом брекета, а значить швидше лікування;
 • не доліком металевих брекетів є їх найменша естетичність.


Керамічні брекети

На сьогоднішній день сучасна стоматологія може пропонувати більш естетичні, непомітні - керамічні брекети. Керамічні брекети виготовляються з кераміки. Вони користуються великою популярністю у пацієнтів, тому що естетичніші, ніж металеві.

Переваги керамічних брекетів:

 • керамічні брекети непомітні, є можливість підбирати брекети з кольором зубів;
 • керамічні брекети більш комфортабельні, ніж металеві, вони не дратують ясна;
 • керамічні брекети міцні, вони прикріплюються до поверхні зубів, практично не ламаються.


Сапфірові брекети

Сапфірові брекети виготовляють з чистого монокристального сапфіра. Якщо зуби дуже світлі, то сапфірові брекети найвідповідніший варіант, адже, вони прозорі.

Переваги сапфірових брекетів:

 • сапфірові брекети естетичні та міцні;
 • сапфірові брекети не схильні до фарбування, наліт на них не накопичується.


Лінгвальні брекети

Лінгвальні брекети виготовляють з металу, але кріпляться з внутрішньої сторони зубів, що обумовлює їх повну непомітність для оточуючих людей. Такі брекет-системи є єдиним варіантом виправлення дефектів зубів для пацієнтів, що відмовляються носити зовнішні брекети по естетичних міркуваннях. Лінгвальні брекети здатні корегувати такі порушення прикусу, які важко піддаються виправленню за допомогою звичайних систем.

Переваги лінгвальних брекетів:

 • розташування із внутрішньої сторони забезпечує їм абсолютну непомітність на зубах;
 • здатні корегувати порушення прикусу, які важко виправляються за допомогою звичайних брекет-систем.