Догляд - Вирівнювання зубів - Стоматологічна клініка Елітдент

Догляд

Етапи професійної гігієни порожнини рота

Чищення зубів або гігієна ротової порожнини це оптимальний догляд за зубами і яснами.
Наукові дослідження показали, що професійна чистка зубів в кабінеті гігієніста є найбільш ефективним профілактичним заходом, що дозволяє зберегти зуби і ясна здоровими, якщо вона здійснюється регулярно.
УВАГА! Професійне чищення зубів не може бути порівняне з простим видаленням зубного нальоту чи зубного каменю. Процедура гігієнічної чистки займає близько однієї години, що залежить від стану ротової порожнини, якщо вона здійснюється дуже професійно і включає в себе поетапну роботу описану нижче.


Професійне чищення зубів –процедура, яка виконується за технологією step by step( крок за кроком):


1.Після ретельного обстеження зубів за допомогою стоматологічного дзеркала та зонда,
ми визначаємо стан не тільки зубів, а й проводимо огляд органів ротової порожнини (щоки, язик, піднебіння, ясна). Інтраоральна (стоматологічна) камера дає нам можливість показати Вам на моніторі проблемні ділянки, а саме ті ділянки зубних поверхонь, яким необхідно приділяти більше уваги при чищенні зубів.

 

 

 

 

 

2.Наступний крок полягає у видаленні всіх зубних відкладення, особливо з між-зубних проміжків, які не можуть бути досягнуті використанням однієї зубної щітки.
Зубні затвердлі відкладення знімаються за допомогою спеціальних інструментів, ультразвукового скейлера та ручних інструментів. Такий комбінований метод підвищує якість роботи і робить процедуру більш комфортною і безпечною для пацієнта.
Зміна кольору зубів викликана кавою, чаєм або цигарками усувається за допомогою наступного кроку — використання технології Air Flow. Суть даної технології полягає у очистці зубних поверхонь содоструменевим приладом PROPHYflex® відомої німецької компанії, за допомогою суміші повітря, абразивного компонента, зазвичай соди, та води, які під тиском подаються через сопло приладу.
Використання технології Air Flow є важливою частиною професійного чищення зубів, оскільки вона видаляє стійкі зубні відкладення, які призводять до зміни кольору зубів. Такого роду відкладення Ви не зможете видалити в домашніх умовах.


3.Наступний крок—це звісно полірування зубних поверхонь задля того, щоб згладити поверхню зуба. Полірування зубних поверхонь виконується в обов’язковому порядку за допомогою щіточок та полірувальних резинок і звичайно двох паст для попередньої і дзеркальної обробки зубних поверхонь.
Полірувальна паста наноситься на очищені від зубного каменю зуби і пригнічує розмноження бактерій та створює гладку поверхню до якої важко прилипнути бактеріям та залишкам їжі.
Після цього чутливі ділянки зубів покриваються фтор лаком. Це зміцнює зуби і захищає поверхню зубів від кислотних атак бактерій порожнини рота.

 

 


4. Ні одна професійна чистка зубів не обходиться без рекомендацій пацієнту, адже справжня турбота про стан ваших зубів і ясен не закінчується в кріслі гігієніста. Гігієніст надає корисні поради про те, як можна поліпшити техніку чищення зубів не тільки за допомогою щітки та пасти, а й зубної нитки, флосет, міжзубних йоршиків та інших засобів індивідуальної гігієни, які підходять суто вам.

 

 

 


Професійна гігієна є кращою профілактикою для Ваших зубів.


Ми рекомендуємо нашим пацієнтам регулярно відвідувати професійне чищення зубів. Це найкраще, що Ви можете зробити для Ваших зубів і ясен! Проблеми у ротовій порожнині можуть бути першопричиною захворювань травної, серцево-судинної, дихальної систем, які є найважливішими системами організму людини.
Ваші зуби дорогоцінні й все залежить від вас, щоб зберегти їх здоровими. Ретельний індивідуальний догляд за порожниною рота і професійна чистка зубів захистить ваші зуби на все життя. Це не тільки заощадження грошей, але й уникнення багатьох неприємностей і болю.

Не забувайте відвідувати гігієніста і Ваші зуби будуть Вам вдячні!!

Приходьте до нас - Вам сподобається!