Елайнери - Вирівнювання зубів - Стоматологічна клініка Елітдент

Елайнери

Invisalign (елайнери)

Елайнери - це спеціальний набір, змодельованих під ситуацію конкретного пацієнта, полімерних зімних апаратів (накладок, прозрих капп), які переміщають зуби маленькими відрізками з їх первинного положення в більш правильне.

Елайнери одягаються на зубні ряди і не фіксуються ніяким матеріалом. Їх фіксація відбувається тільки механічним способом. Елайнери необхідно носити весь проміжок дня за винятком періодів прийому їжі та гігієни порожнини рота. Кожна каппа приміняється на протязі двох тижнів. Всього використовується в період лікування в середньому 20-22 каппи.

Максимальний естетичний ефект завдяки прозорості елайнерів:
1. Легкість у використанні, зміна елайнера кожні 2 тижні.
2. Комфорт при носінні: відсутність металевих елементів, гострих кутів та резинок.                                                       3. Елайнери можна знімати в будь-який момент, під час прийому їжі та проведенні гігієнічних норм.
4. Стандартна система гігієни ротової порожнини, на відміну від необхідної гігієни при наявності металевих брекетів.

Основною перевагою технології ортодонтичного лікування з використанням системи Invisalign є використання новітніх комп'ютерних програм. Завдяки тонкому розрахунку, виникає можливість прискорити період лікування та уникнути негативних моментів, притаманних іншим технологіям по виправленню прикусу зубів. Інтересним представляється також і той факт, що у лікаря та пацієнта з'являється можливість побачити на комп'ютерній моделі, всі етапи зміщення зубів конкретного пацієнта та вигляд кінцевого етапу лікування.

Для багатьох пацієнтів існує можливість вибору між двома видами ортодонтичного лікування. Альтернативою до апаратури Invisalign можуть служити традиційні ортодонтичні методи лікування з використанням металевих брекетів. Специфіка ортодонтичного лікування будь-якого пацієнта залежить від природи його зубів та оточуючих тканин.