Трейнери - Вирівнювання зубів - Стоматологічна клініка Елітдент

Трейнери

Ортодонтичний трейнер це знімний міофункціональний «апарат» з силікону, який допомагає позбутися згубних дитячих звичок, а також сприяє вирівнюванню зубів, які ще знаходяться у процесі росту. Це дуже спрощує подальше лікування, якщо воно буде необхідним, і у багатьох випадках дає можливість уникнути видалення зубів. Ортодонтичний трейнер покращує естетику обличчя та здійснює корекцію положення зубів.

Початковий трейнер (блакитний) — м’який та гнучкий. Дитина адаптується до нього навіть при наявних аномаліях положення зубів. Використовується блакитний трейнер перші 6 місяців. Кінцеве вирівнювання зубів відбувається за допомогою більш жорсткого (рожевого) трейнера. Він діє за принципом ортодонтичної дуги і за показаннями використовується від 6 до 12 місяців. Апарат використовується одну годину вдень та під час сну.

У віці від 6 до 10 років трейнер найбільш ефективний.
У сучасній дитячій ортодонтичній практиці трейнери використовуються у більшості випадків. Однак лікування не буде успішним, якщо дитина не буде регулярно носити цей апарат. Тобто зацікавленість і наполегливість під час лікування повинні виявляти і діти, і батьки. В іншому випадку результат буде мінімальним.